HA ESZTÉTIKAILAG ÉS MŰSZAKILAG IS KIVÁLÓ AUTÓT KERES, A LEHETŐ LEGJOBB ÁR/ÉRTÉK ARÁNYBAN AKKOR A HIRDETÉSBEN SZEREPLŐ FORD RANGER WILDTRAK 3.0TD V6 A TÖKÉLETES VÁLASZTÁS! TELJESEN LEINFORMÁLHATÓ! NÁLUNK VÁSÁROLT, VÉGIG NÁLUNK SZERVIZELT, KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTÚ AUTÓ, ELSŐ TULAJDONOSÁTÓL SZÁMÍTOTTUK BE GONDOS ÁLLAPOTFELMÉRÉST KÖVETŐEN! A kimagasló WildTrak széria feletti plusz extrák: Fashion metálfényezés, Elektromos platóroló Raktérbetét, Pótkerék zár, ICE csomag 106 (AM/FM/DAB antenna, 12-os érintőképernyő, 8 + 2 B&O hangszóró, SYNC 4, Navigáció), Marketing CV csomag 3 (400W-os inverter, Vezeték nélküli töltő, Speciális célú kapcsolók (6 db)), Vezetést támogató csomag 52 (Első- és hátsó tárcsafék, ABS és ESP + elektromos fékrásegítés, Automatikus távolsági fényszóró, Hátsó parkolóradar, Első parkolóradar, Tolatókamera, Holttér figyelő rendszer vontatmány figyeléssel, Vonóhorog, Tolató asszisztens keresztirányú forgalom figyeléssel, Táblafelismerő rendszer, Ütközés utáni fékezés, Sávváltó asszisztens holttér figyeléssel, Intelligens sebességtartó automatika, Ütközésmegelőző rendszer: 100 fokos első szélvédő kamera + radar, Ütközés megelőző rendszer, Ütközésre figyelmeztető rendszer, Vészfék asszisztens, Automatikus vészfékezés, Követési távolság figyelmeztetés és jelzés, Kikerülési segéd). A fent közölt hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. Pontos feltételekről érdeklődjön Zámbori Balázs kollégánknál (+36304277795), aki kiváló ügyfél elégedettséggel és szakmai felkészültséggel várja hívását!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, bukócső, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), HIFI, immobiliser, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 130 698 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/07 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/07 |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!