Ford Ranger 3.0V6 WildTrak a kecskeméti Ford Hovány kínálatából!Platórolóval, FORD hűtőráccsal, rengeteg gyári extrával!A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Szabó Alex +36305400462.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, immobiliser, könnyűfém felni, oldal légzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 3 700 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!