Eladó egy kiváló állapotú Ford Ranger 3.0 TDCi V6 EcoBlue 4x4 MS-RT automata kivitelben. Erőteljes motor, sima váltás és magabiztos terepképesség jellemzi. Az MS-RT csomag sportos megjelenést és prémium részleteket ad, így nemcsak munkára, hanem mindennapi használatra is tökéletes választás. Megbízható, kényelmes és feltűnő igazi sokoldalú pickup.A gépjármű több féle felszereltségben, színben és motorizációban rendelhető. Aktuális készlettel kapcsolatban érdeklődjön személyesen kecskeméti szalonunkban, vagy az alábbi telefonszámon. Használt autóját beszámítjuk! Teljes körű ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket. A képek illusztrációk. A hirdetési ár nem tartalmaz plusz extra felszereltség árakat! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Gera Ferenc +36300964015.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, nem dohányzó, rendelhető, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2998 cm³ |
| Teljesítmény: | 177 kW, 241 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 300 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 486 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!