Eladó a címben említett Szervíz-csere Ranger PHEV! Az autó újszerú, karc és sérülésmentes. 11.123 km-t futott. Az XLT felszereltségen kívül az alábbi extrákat tartalmazza: Metálfényezés, Téli csomag: 2x ülésfűtés, kormányfűtés, szélvédőfűtés, Vonóhorog, zárható hátsó differenciálmű.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, állófűtés, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), immobiliser, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, garanciális, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 11 123 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2025/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!