Az új Ford Ranger Wiltrak Plug in Hybid- A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, elektromos autózás! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 30% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Wildtrak még ma az Öné!
ABS (blokkolásgátló), automata klíma, bőr belső, centrálzár, elektromos ablak, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, isofix rendszer, könnyűfém felni, oldal légzsák, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 21 600 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!