Eladó az egyedileg átalakított Ranger Wildtrak Plug-in Hibrid autónk. A alapmodellre a VR Offroad munkálataival több mint 3 millió Ft extra került beszerelésre. ( nyomtávszélesítés, extra led fények, Raptor hűtőmaszk, extra felnik, kerékjárat szélesítés, lámpavédők, stb) A pontos felszereltségről érdeklődjön telefonon TIHANYI NORBERT-nél a +36301901440 es telefonszámon.Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bukócső, centrálzár, csomag rögzítő, digitális többzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, GPS nyomkövető, immobiliser, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, bemutató jármű, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 2 987 |
|---|---|
| Motor: | Hibrid |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2025/10 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Automata (10 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!