Ford Ranger 2.3 PHEV Wildtrak! A kecskeméti Ford Hovány kínálatából!A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, pontos tájékoztatás személyesen márkakereskedésünkben.Várom hívását: Szabó Alex +36305400462.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, függöny légzsák, fűthető tükör, immobiliser, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, oldal légzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), full extra, függöny légzsák, kikapcsolható légzsák, oldal légzsák, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2294 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 400 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 400 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!