Felejtse el a kompromisszumokat, az új Ford Ranger mindent visz! Ha a megbízható és gazdaságos munkatársat keresi, a 2.0-s dízel a Ön embere ha a megállíthatatlan, nyers erőre vágyik, a 3.0 V6-os fenevad nem ismer akadályt ha pedig a legújabb technológiát és a benzines-elektromos hajtás rugalmasságát kombinálná, a 2.3-as PHEV (plug-in hibrid) lesz a tökéletes társ a maga 280 lóerejével. Meló, sár vagy hétvégi kaland? Ez a pickup minden helyzetben bizonyít. Találja meg a stílusához illő motorizációt nálam és keressen bizalommal. Próbáljuk ki együtt még a héten! Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, HIFI, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garanciális. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), függöny légzsák, fűthető ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, hátsó oldal légzsák, HIFI, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, oldal légzsák, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Pickup |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 187 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!