MEGKÍMÉLT ÁLLAPOTÚ FORD RANGER, 1 MAGYARORSZÁGI TULAJDONOS! GYÁRI GARANCIÁS! AMENNYIBEN MEGTEKINTENÉ AZ AUTÓT, MINDENKÉÉPEN KERESSEN IDŐPONT EGYEZTETÉS MIATT! KONYA PÉTER +36306398116!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, immobiliser, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garanciális, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv.
| Futott kilométer: | 94 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 157 kW, 214 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Megkímélt |
| Évjárat: | 2021/10 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 198 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!