MANUÁLIS VÁLTÓ! IGAZI RITKASÁG! HA ESZTÉTIKAILAG ÉS MŰSZAKILAG IS KIVÁLÓ AUTÓT KERES, A LEHETŐ LEGJOBB ÁR/ÉRTÉK ARÁNYBAN AKKOR A HIRDETÉSBEN SZEREPLŐ FORD RANGER LIMITED A TÖKÉLETES VÁLASZTÁS! TELJESEN LEINFORMÁLHATÓ! NÁLUNK VÁSÁROLT, VÉGIG NÁLUNK SZERVIZELT, KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTÚ AUTÓ, ELSŐ TULAJDONOSÁTÓL SZÁMÍTOTTUK BE GONDOS ÁLLAPOTFELMÉRÉST KÖVETŐEN! 1 ÉV GARAINCIÁVAL, ÁFA VISSZAIGÉNYLÉSI LEHETŐSÉGGEL, CÉGAUTÓ ADÓ MENTESEN! ABS blokkolásgátló rendszer, Kipörgésgátló, ESP menetstabilizáló rendszer, Elektronikus vészfékasszisztens, Visszagurulásgátló, Vezetőoldali légzsák, Utasoldali légzsák, Utasoldali légzsák deaktiválás, Függönylégzsák, Vezetőoldali térdlégzsák, Oldallégzsák, Isofix, Térérzékelős riasztóberendezés, Ütközésmegelőző rendszer, Kettős központi zár, 2 db távirányítós kulcs, Kulcsnélküli ajtónyitó és indítórendszer, Elektromosan állítható fűtött behajtható külső tükrök integrált irányjelzővel kilépőfénnyel, Elektromos első ablakemelők, Automatikusan elsötétedő belső visszapillantó tükör, Fűthető első szélvédő, Sötétített üvegek, Első és hátsó parkolóradar, 230 voltos elektromos csatlakozó, 12 voltos hátsó elektromos csatlakozó, Tolatókamera, LED fényszórók, Automata fényszóróvezérlés (le- és felkapcsolás), Fűthető vezető- és utasülés, Kétzónás elektromos automata klímaberendezés, 8 irányban elektromosan állítható vezetőülés, Prémium középső kartámasz, ICE csomag 79 (AM/FM rádió + Sync3 - 2db USB csatlakozó + SD kártya olvasó - Bluetooth - 8 colos színes érintőképernyő - 6 hangszóró), 17 colos könnyűfém keréktárcsa, 17 colos pótkerék, Limited funkcionális csomag 123 (Adaptív sebességtartó automatika, Ütközésmegelőző rendszer, Távolság jelzése, Vészfékezési asszisztens, Táblafelismerő rendszer, Automata távolsági fényszóró vezérlés), Vonóhorog. A fent közölt hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. Pontos feltételekről érdeklődjön Zámbori Balázs kollégánknál (+36304277795), aki kiváló ügyfél elégedettséggel és szakmai felkészültséggel várja hívását!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bőr belső, bukócső, centrálzár, csomag rögzítő, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, függöny légzsák, fűthető tükör, fűthető ülés, HIFI, immobiliser, isofix rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, oldal légzsák, riasztó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 126 394 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 157 kW, 214 LE |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2021/07 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/07 |
| Kivitel: | Duplakabinos pickup |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 168 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!