Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Szüksége van egy kisautóra, amivel gond nélkül megtehet hosszú utakat is? Szereti a sportos vezetési élményt, de fontos a kényelem és a pakolhatóság? Tekintse meg a piac legjobb ár-érték arányú modellét, mellyel mindezen igényeket kielégítheti. A motorja már a frissített EcoBoost motor, melyet teljesen átterveztek, láncos vezérlésű, kifejezetten megbízható (további információkért keressen bizalommal). Az autó nálunk vásárolt és szervizelt. Mindenképp érdemes megtekinteni, amennyiben az autó felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken. Nyitvatartásunk: H-P: 8:00 - 17:00, Sz: 8:00-13:00. A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek!
7 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (7 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus hengerlekapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rablásgátló, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 21 052 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 114 kW, 155 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 830 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/11 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 335 kg |
| Csomagtartó: | 456 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!