Balla István 06 30 409 36 98 Hovány, Kecskemét. Hosszútávó utazóautó? Családi mindenes? A Kuga modell legmagasabb felszereltségével, rendkívül alacsony futástejesítménnyel kínáljuk eladásra a képeken látható autót, és több testvérét különböző színekben. Bizonyos példányokban napfénytető is elérhető. Friss szervízze teljeskörű ügyintézéssel kínáljuk eladásra autóinkat. További részletekért keressen bizalommal. Érdemes megtekinteni, amennyiben az autó felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal az alábbi elérhetőségeken. Nyitvatartásunk: H-P: 8:00 - 17:00, Sz: 8:00-13:00.
2 DIN, 10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, HIFI, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, lemeztető, menetfény, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 18 262 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 88 kW, 120 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 110 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/07 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 600 kg |
| Csomagtartó: | 435 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!