Eladásra kínáljuk szeretett Demo focusunkat.St-Line felszereltségen felül a következő extrákat tartalmazza:-Fekete tetőfényezés, fekete külső tükörház-Parkoló Csomag -Ajtó éjvédő/Nagy látószügő kamera/Active Park Assist-Sötétített üvegezés a B-oszloptól hátrafelé-ST-Line stílus csomag (Hátsó nagy spoiler, Piros féknyereg, Alumínium pedálok, Küszöbvédő sínek St line logóval)-Téli csomag(Szélvédő fűtés, első ülésfűtés, kormányfűtés)Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt!Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: 06-30-3790308
6 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, LED fényszóró, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, azonnal elvihető, bemutató jármű, garanciális, garantált km futás.
| Futott kilométer: | 29 500 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024/03 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 895 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/03 |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 330 kg |
| Csomagtartó: | 392 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!