Az új Ford Capri Prémium AWD - A kategória megteremtője, most rendkívül kedvezményes áron lehet az Öné! Rendkívül magas felszereltség, egyedi megjelenés, elektromos autózási élmény rengeteg extrával! Kedvező finanszírozási lehetőségek, már 20% önerőtől elvihető fix kamatozású lízing konstrukcióval! Felmerülő kérdések esetén kérem bátran keressenek! Aufmuth Attila- az Ön értékesítője! Legyen ez a gyönyörű Ford Capri Prémium még ma az Öné!
360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, fedélzeti komputer, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hőszivattyús klíma, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, multifunkcionális kijelző, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolótető (napfénytető), USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog - elektromosan kihajtható, autóbeszámítás lehetséges, garanciális.
| Futott kilométer: | 30 000 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 250 kW, 340 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/11 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 745 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Hőszivattyús klíma |
| Saját tömeg: | 2 099 kg |
| Csomagtartó: | 567 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!