Jancsó Kristóf +36 30 323 3133.8 év/200.000km garancia a nyugodt autózásért. A Citroen Spacetourer azoknak készült, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a hely és a kényelem között. Modern megjelenés, prémium hangulat és hatalmas utastér - legyen szó családi utazásról, üzleti használatról vagy VIP személyszállításról. Elektromos tolóajtó, tágas, variálható utastér, nagyméretű érintőkijelző. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlat kötöttség sem.
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, centrálzár, digitális kétzónás klíma, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, részecskeszűrő, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, tolóajtó, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromosan behajtható külső tükrök, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, oldallégzsák, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 8 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1997 cm³ |
| Teljesítmény: | 130 kW, 177 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 798 kg |
| Csomagtartó: | 6 100 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!