Jancsó Kristóf +36 30 323 3133.8 év/200.000km garancia a nyugodt autózásért. Az új Citroen különleges formavilágával, kupés vonalaival és egyedi Eclipse Blue színével garantáltan kitűnik a forgalomból. Sportos megjelenése mellett azonban a C4 igazi erőssége a kényele, és a mindennapi használhatóság. LED fényszórók, nagy kijelzős, Hátsó parkolószenzoros, stb. A hirdetés nem minősül a Polgári Törvényről szóló 2013. évi V. Törvény szerint ajánlattételnek, ezért nem fűződik hozzá ajánlat kötöttség sem
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervókormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, bőrkormány, deréktámasz, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1199 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 1 805 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 324 kg |
| Csomagtartó: | 380 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!