Eladó egy nagyon magyarországi első forgalombahelyezésű, nagyon szépen felszerelt és végig vezetett szervízkönyvvel rendelkező AUDI Q3 Sportback 35 S-line kivitelben. Keressen bennünket bizalommal. WH OPTIMUM CARS KFT., a HOVÁNY CSOPORT tagja.
4 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), éjjellátó asszisztens, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervókormány, sportfutómű, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garantált km futás, garázsban tartott, nem dohányzó, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 107 500 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1498 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2021/06 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 115 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/06 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 605 kg |
| Csomagtartó: | 530 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!