Eladó kifogástalan állapotban lévő, sérülésmentes Volvo XC60 Inscription T8 AWD Plug-in Hybrid.Az autó 2023-ban 45.000km-rel került be az országba! Az autó új kora óta szakszervízben szervizelt.Az autó vételára tartalmaz 1 év Volvo Selekt garanciát! Extrák: Elektromos ülések, head-up display, nyitható panoráma tető, fűthető kormány, első-hátsó ülések, 360 fokos kamera rendszer, adaptív tempomat, holttérfigyelő infó rendszer, hátsó keresztirányú forgalom figyelő, távindítás (hűtés, fűtés) stb…
8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, full extra, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, hűthető kartámasz, hűthető kesztyűtartó, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WiFi Hotspot, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, frissen szervizelt, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 86 752 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1969 cm³ |
| Teljesítmény: | 223 kW, 303 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2020/02 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 660 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2026/06 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 114 kg |
| Csomagtartó: | 468 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!