FRISS SZERVIZZEL! Az előző gazdája óvta, szerette, de a céges elektromos autós támogatás miatt egy elektromos kisteherautóra cserélte. A képeken is láthatóan full extrás felszereltségű, amiből csak érintőlegesen emelünk ki néhányat: ÁLLANDÓ KÉPET biztosító tolatókamera (A középső tükörben), + normál tolatókamera. Radarok elöl-hátul. Navi. Kétzónás digit klíma. Ülésfűtés + kormányfűtés. Kétoldali tolóajtó. Alufelni. Raktérbélés. Ezüst metálfényezés. Vezeték nélküli telefon töltés. KÉREM, HOGY A SZEMÉLYES MEGTEKINTÉS ELŐTT TELEFONON EGYEZTESSÜNK IDŐPONTOT, HOGY ELKERÜLJÜK, HOGY ÖNNEK VÁRNIA KELLJEN ÉRTÉKESÍTŐINKRE! Köszönjük! Soós Zoltán +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, full extra, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ködlámpa, könnyűfém felni, rádiós magnó, riasztó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 17 212 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1997 cm³ |
| Teljesítmény: | 106 kW, 144 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 100 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 717 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!