4Készletről elérhető kimondottan magasan felszerelt Renault Master 2.3CDI akár Kavosz finanszírozással is egybe köthető. Az autó főbb extrái: tolatókamera radarral, teljes raktérburkolat fa kivitelben, automata váltó. Ha felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal teéefonon vagy személyesen a Mercedes-Benz Hovány kecskeméti szalonjában. Szabó Szabolcs
Állítható kormány, automata klíma, elektromos ablak, szervokormány, tempomat.
| Futott kilométer: | 161 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2299 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Megkímélt |
| Évjárat: | 2023/01 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Megkímélt |
| Sebességváltó: | Szekvenciális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 106 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!