Készletről elérhető Peugeot Partner téli szerelt kerékszettel, tolatókamerával és radarral automata váltóval. Az autó teljes körűen átvizsgálásra került. Részletesebb információkért keressen bizalommal a Mercedes-Benz Hovány kecskeméti szalonjában vagy telefonon. Szabó Szabolcs
Állítható kormány, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, Hi-Fi, immobiliser, kikapcsolható légzsák, manuális klíma, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 30%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 139 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2021/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 370 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/03 |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 430 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!