Milán Vajk 06 30 680 5918. KÉSZLETES AUTÓ, NEM KELL RÁ HÓNAPOKAT VÁRNI! Bármilyen kérdése van, keressen bizalommal! Teljes körű ügyintézéssel, rövid időn belül vihető!
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, immobiliser, kikapcsolható légzsák, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, tempomat, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), kikapcsolható légzsák, ködlámpa, rádiós magnó, térelválasztó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2184 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Platós |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/09 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Platós |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 1 985 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!