Eladó egy 2025.02 forgalomba helyezésű GLE 450d 4MATIC AMG Line, rendkívül megkímélt, újszerű állapotban. Az autó kevés kilóméterrel rendelkezik, sérülés-és törésmentes, esztétikailag és műszakilag kifogástalan. Az alapfelszereltségen felüli extrák: AMG Line prémium csomag (ülésklimatizálás az első üléseken, panoráma tolótető, head up display, holttérfigyelő rendszer, 360 fokos kamera, keyless go csomag), USB csatlakozó hátul, 21-os AMG könnyűfém keréktárcsa, Antracit nyíltpórusú tölgyfa díszítőelem, Szelenit szürke metálfényezéés, Guard 360 járművédelmi csomag Plus, Night csomag, Oldalfellépők alumínium optikával, Szervózár az ajtóknál, Téli csomag (fűthető kormány), Vonóhorog, Vezetői segédrendszerek csomag (adaptív tempomat, keresztirányú forgalom figyelő, sávtartó, sávváltó asszisztens, stb). A tájékoztatás nem teljeskörű és nem minősül ajánlattételnek. Az autóhoz jár a gyári 4 év/120.000 km garancia és ISP szolgáltatás. További kérdés esetén keressen bizalommal! Büki Bence 0630/994-37-79
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ajtószervó, állítható felfüggesztés, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, faberakás, fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), hangvezérlés, HUD / Head-Up Display, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, garanciális.
| Futott kilométer: | 25 000 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2989 cm³ |
| Teljesítmény: | 270 kW, 367 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/02 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 110 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/02 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 405 kg |
| Csomagtartó: | 630 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!