Azonnal átvehető Demó GLC300d coupe 28.000km-el. Fő extrái: Obszidián-fekete metálfényezés, ARTICO műbőr kárpitozás - Neva-szürke / Fekete, 20 AMG könnyűfémfelni sokkülős design, AMG hátsó szárny, AMG Premium Plus, Fém struktúrás középkonzol, Night csomag, oldalfellépők, Technik csomag (légrugó és hátsókerékkormányzás), Ülésklimatizálás első üléseken, Vezetői segédrendszer Plus csomag, Vonóhorog. Bármi kérdése merülne fel, keressen bizalommal, Petrovics László +36-30/7282669
Széria felszereltség: 4WS (összkerékkormányzás), 12 hangszóró, 230 V csatlakozó hátul, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), ADS (adaptív lengéscsillapító), állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási asszisztens, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, EDC (elektronikus lengéscsillapítás vezérlés), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, mélynyomó, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, merevlemez, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: Android Auto, Apple CarPlay, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fűthető első ülés, fűthető kormány, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, multifunkciós kormánykerék, távolsági fényszóró asszisztens, tolatókamera, tolatóradar, ülésmagasság állítás.
| Futott kilométer: | 10 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 198 kW, 269 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 570 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 045 kg |
| Csomagtartó: | 545 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!