Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.A vételár tartalmazza az ÁFÁ-t, mely nyílt végű lízing konstrukció esetén visszaigényelhető.Az autó 2025.04 havi forgalomba helyezésű, 2029.04.-ig vagy 120.000 km futás teljesítményig (amelyik előbb bekövetkezik) gyári garancia érvényes rá, szervízcsomagos, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
10 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első ülés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, nyitható panorámatető, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog - elektromosan kihajtható, ÁFA visszaigényelhető, első forgalomba helyezés Magyarországon, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 32 900 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1993 cm³ |
| Teljesítmény: | 145 kW, 197 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2025/04 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 550 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/04 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 020 kg |
| Csomagtartó: | 545 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!