Eladó Mercedes-Benz GLC200 4MATIC Coupé. Az alapfelszereltségen felüli extrák: MANUFAKTUR alpin-szürke uni fényezés, ARTICO műbőr kárpitozás - Fekete, AMG Premium PLus csomag (Burmester hangrendszer, Panoráma tető, Klimatizált első ülések, Holttérfigyelő rendszer, Okostelefon integráció), Night csomag, Vonóhorog, 20-os AMG könnyűfém keréktárcsa, Vezetői segédrendszerek csomag (adaptív tempomat, keresztirányú forgalom figyelő, sávtartó, pre-safe asszisztens), Fém struktúrás középkonzol. A tájékoztatás nem teljeskörű és nem minősül ajánlattételnek. A vételár tartalmazza a 4 év vagy 120.000 km garanciát és az Integrált Szerviz csomagot. További kérdés esetén keressen bizalommal! Büki Bence 0630/994-37-79
12 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási segédfény, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, gesztusvezérlés, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kiegészítő fényszóró, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED mátrix fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, garanciális.
| Futott kilométer: | 16 786 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1999 cm³ |
| Teljesítmény: | 150 kW, 204 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/03 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 510 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 945 kg |
| Csomagtartó: | 545 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!