2026-os gyártásból rendelhető MERCEDES-BENZ GLB 250 250+ EQ Advanced Plus csomaggal, Cégek és egyéni vállalkozók részére operatív lízing keretében Integrált CASCO Biztosítással, önrész (10%, 300.000.-Ft) forint alapon.Kedvező önerő befizetéssel már megkaphatja az új GLB személygépkocsit. - Előre kalkulálhatóak a havi költségek a futamidő elejétől a végéig, mivel a bérleti díj változatlan. - A havidíj tartalmazza a CASCO Biztosítást. A díjszorzó a következő paraméterekre vonatkozik: Budapest/Agglomeráció, cég, felhasználás módja: normál, 10%/300.000.-Ft - 2+2 év Garancia - ISP - A járművét visszaadja a futamidő végén, így nem kell foglalkoznia a használtautó értékesítéssel.4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
2 DIN, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektronikus rögzítőfék, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, panoráma tető, rádió, szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, velúr kárpit, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, garanciális, rendelhető, 15%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 200 kW, 272 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 700 kg |
| Finanszírozás: | 15%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 200 kg |
| Csomagtartó: | 540 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!