Azonnal elérhető GLA200d. Az autó demó autó és 18.800km van jelenleg az autóban. Az autó Fő extrái: Progressive Line Advanced Plus, 19 könnyűfémfelni, Barna nyíltpórusú hársfa díszítőelem, Night csomag, Okostelefon integráció, Panoráma tolótető, Táblafelismerő asszisztens, Téli csomag, Vezetői segédrendszerek csomag, Kozmosz-fekete metálfényezés, ARTICO műbőr kárpitozás - Macchiato-bézs / Fekete. Bármi kérdés merülne fel keressen bizalommal, Petrovics László +36307282669
ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ARD (automatikus távolságtartó), ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, csomag rögzítő, deréktámasz, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, esőszenzor, fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), iPhone/iPod csatlakozó, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 10 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/07 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 215 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 715 kg |
| Csomagtartó: | 427 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!