Eladó új Mercedes-Benz GLA200d AMG Line, különleges megjelenéssel és prémium felszereltséggel. Az alapfelszereltségen felüli extrák: AMG Line Prémium Plus csomag (Burmester hangrendszer, Panoráma tető, Keyless go csomag, Elektromosan állítható memóriás első ülések, holttérfigyelő rendszer), Night csomag, Okostelefon integráció, Fűthető kormány, Vezetői segédrendszerek (adaptív tempomat, keresztirányú forgalom figyelő, sávtartó, stb). A tájékoztatás nem teljeskörű és nem minősül ajánlattételnek. Integrált szervízcsomaggal és 4év/120.000 KM garanciával. További kérdés esetén keressen bizalommal! Büki Bence 0630/994-37-79
Széria felszereltség: 360 fokos kamerarendszer, Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, automata (9 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, autótelefon, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, gesztusvezérlés, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó. Extra felszereltség: 360 fokos kamerarendszer, Alcantara kárpit, állítható combtámasz, Android Auto, Apple CarPlay, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, autótelefon, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, gesztusvezérlés, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1950 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 135 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 615 kg |
| Csomagtartó: | 435 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!