2026. júniusi gyártásból rendelhető MERCEDES-BENZ GLA 180 7G-DCT Mild hybrid drive kivitel. Progressive Line Advanced Plus csomaggal, most kimagasló kedvezménnyel! 4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
Széria felszereltség: 2 DIN, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, lemeztető, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 2 DIN, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, tábla-felismerő funkció, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1332 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026/03 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 070 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 570 kg |
| Csomagtartó: | 425 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!