Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk KÉSZLETRŐL AZONNAL FOGHATÓ EQE 350 4MATIC, kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. Fekete uni fényezéssel, Fekete NEOTEX / ARTICO műbőr kárpitozással. Advanced Plus csomaggal rendelkezik, ami tartalmazza a Holtérfigyelő asszisztenst, Elektromosan állítható vezetőülés memória funkcióval és Kijelző csomag 12,3-os vezető oldali és 12,8-os központi kijelzővel. Ezen felül a gépjármű rendelkezik Vonóhorog ESP vontatmánystabilizálással, Fedélzeti kamerával, Parkoló csomag 360-os kamerával, Sötétített hővédő üvegezéssel és a Ülésklimatizálás az első üléseken. Bővebb információkért, teljes felszereltségi listáért, hívjon a +36306398109 számon. Harkai Norbert
11 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fékasszisztens, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, garanciális.
| Futott kilométer: | 5 000 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 215 kW, 292 LE |
| Kivitel: | Sedan |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 970 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Sedan |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 465 kg |
| Csomagtartó: | 430 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!