Eladó egy 2023 évjáratú Mercedes-Benz EQA 350+ 4MATIC SUV tesztautó, különleges matt fényezéssel és magas felszereltséggel. Az alapfelszereltségen felüli extrák: Manufaktur Sziklaszürke magno fényezés, Vezetői segédrendszerek csomag (holttérfigyelő rendszer, head u display, adaptív tempomat, keresztirányú forgalom figyelő, stb), Premium plus csomag (Burmester hangrendszer, Panoráma tető, Okostelefon integráció, stb), Oldallégzsák hátul, Night csomag, Guard 360 járművédelmi csomag, 20-os aero AMG keréktárcsák. A tájékoztatás nem teljeskörű és nem minősül ajánlattételnek. A vételár tartalmazza a 4 év vagy 120.000 km gyári garanciát és Integrált szerviz csomagot. További kérdés esetén keressen bizalommal! Büki Bence 0630/994-37-79
360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható felfüggesztés, állítható kormány, álló helyzeti klíma, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 36 589 |
|---|---|
| Motor: | Elektromos |
| Hengerűrtartalom: | |
| Teljesítmény: | 215 kW, 292 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2023/10 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 535 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/11 |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 110 kg |
| Csomagtartó: | 340 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!