2025. novemberi gyártásból készletünkre érkező piacbevezetős modell, MERCEDES-BENZ CLA-OSZTÁLY CLA 180 8G-eDCT Mild hybrid drive kivitel. AMG Line Plus csomaggal, Premium csomag Digitális extrákkal, Kozmosz-fekete metálfényezéssel, rengeteg kényelmi és biztonsági extrával! 4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
Széria felszereltség: 2 DIN, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, panoráma tető, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: 2 DIN, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/11 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 125 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 695 kg |
| Csomagtartó: | 405 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!