Azonnali készletről elvihető MERCEDES-BENZ CLA 200 8G-eDCT Mild hybrid drive kivitel. AMG Line, Premium Plus felszereltséggel, Kozmosz-fekete metálfényezéssel, Elefántcsont-bézs/Fekete ARTICO műbőr kárpitozással, Night csomaggal, 360-os parkoló asszisztenssel! 4 év vagy 120.000km garancia, ajándék kötelező szervízcsomaggal. Ha Mercedes-Benz, akkor Hovány Békéscsaba! Családias környezet, ügyfél orientált kiszolgálás. Tekintse meg szalonunkat és érdeklődjön aktuális akcióinkról, tesztvezetési lehetőségünkről Gera Árpád értékesítőnktől a feltüntetett elérhetőségeink egyikén! A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a gépjármű pontos felszereltségéről kérem egyeztessen értékesítési tanácsadónkkal.
2 DIN, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), faberakás, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, gyári erősítő, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, MP3 lejátszás, MP4 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, műbőr-kárpit, oldallégzsák, panoráma tető, parkolóasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 6 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 120 kW, 163 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026/04 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 135 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 705 kg |
| Csomagtartó: | 405 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!