Tisztelt Érdeklődő! Kérjük megtekintés előtt mindenképp egyeztessenek időpontot kollégáinkkal, a hosszadalmas várakozás elkerülésének érdekében.A vételár tartalmazza az ÁFÁ-t, mely nyílt végű lízing konstrukció esetén visszaigényelhető.Az autó 2024.12 havi forgalomba helyezésű, 2028.12.-ig vagy 120.000 km futás teljesítményig (amelyik előbb bekövetkezik) gyári garancia érvényes rá, szervízcsomagos, végig vezetett szervizes, törésmentes!Elérhető itt nálunk, a világ első új generációs Mercedes-Benz Autókomplexumában Budaörsön, jöjjön, nézze meg! Az autó szakszervizünk által teljes körűen átvizsgált, így kerül átadásra Önnek, kockázatmentesen. A fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvből szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. LEGJOBBAT A LEGJOBBTÓL!
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, deréktámasz, digitális klíma, digitális műszeregység, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető első ülés, fűthető kormány, GPS (navigáció), hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, lejtmenet asszisztens, MP3 lejátszás, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, parkolóasszisztens, radaros fékasszisztens, rádió, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, végig vezetett szervizkönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 15 200 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1332 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Coupe |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2024/12 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 1 995 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2028/12 |
| Kivitel: | Coupe |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 505 kg |
| Csomagtartó: | 440 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!