Közel 20 éves tapasztalattal eladásra kínálunk KÉSZLETRŐl AZONNAL ELVIHETŐ Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kedvezményes finanszírozással, használt autó beszámítással egyenesen a Hovány-Mercedes kínálatából. 4 év vagy 120000 km garancia, ami tartalmazza a 4 kötelező ingyenes éves szervizt. Az alapfelszereltségen felüli extrák: AMG Nappa bőrkárpitozás Fekete, AMG Line Premium Plus, Vonóhorog ESP vontatmánystabilizálással, Oldalfellépők alumínium optikával és gumibetétekkel. A tájékoztatás nem teljeskörű, részletekért érdeklődjön telefonon vagy személyesen! Büki Bence 06309943779
Széria felszereltség: 360 fokos kamerarendszer, állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, állítható kormány, automata (9 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata klíma, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, autótelefon, bőrkormány, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, kikapcsolható légzsák, kormányváltó, könnyűfém felni, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, panoráma tető, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sebességfüggő szervokormány, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, tolótető (napfénytető), utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, vonóhorog - elektromosan kihajtható. Extra felszereltség: 360 fokos kamerarendszer, állítható combtámasz, állítható hátsó ülések, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, automatikusan sötétedő belső tükör, autótelefon, bőrkormány, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan állítható fejtámlák, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, guminyomás-ellenőrző rendszer, gyalogos légzsák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, hátsó oldal légzsák, holttér-figyelő rendszer, kikapcsolható légzsák, középső kartámasz, középső légzsák elöl, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, masszírozós ülés, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, térdlégzsák, tolatókamera, tolatóradar, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 5 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2999 cm³ |
| Teljesítmény: | 320 kW, 435 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 050 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Kapcsolható összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 375 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!