Kecskeméti bemutató autó! Azonnal vihető! Az alapfelszereltségen kívül az alábbi extrákat tartalmazza: 20 AMG Kovácsolt keréktárcsa - Keresztküllős design-nal. AIR Balance csomag - AMG Premium plus csomag - AMG NIGHT CSOMAG I-II - AMG Performance ülések - AMG REAL Perfomrance sound - Aktív követés-távolság tartó asszisztens - Téli csomag - Ülésklimatizálás. Kedvező finanszírozásért és autobeszámításért keressen bátran telefonon.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, esőszenzor, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sebességfüggő szervokormány, start-stop/motormegállító rendszer, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, tempomat, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vászontető, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló.
| Futott kilométer: | 6 000 |
|---|---|
| Motor: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2999 cm³ |
| Teljesítmény: | 330 kW, 449 LE |
| Kivitel: | Cabrio |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/07 |
| Ajtók: | 2 |
| Összsúly: | 2 490 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Cabrio |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 4 fő |
| Ajtók száma: | 2 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 110 kg |
| Csomagtartó: | 375 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!