Eladó Jaecoo 7 1.5 TGDI PHEV Exclusive 204 LE. Első tulajdonosától. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át. Gyári garanciája élő 7 év / 150.000 km-ig. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
8 hangszóró, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fokozatmentes automata sebességváltó, full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, hangvezérlés, hátsó fejtámlák, hátsó oldal légzsák, Hi-Fi, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, üléshűtés/szellőztetés, ülésmagasság állítás, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, autóbeszámítás lehetséges, első tulajdonostól, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 19 656 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1499 cm³ |
| Teljesítmény: | 150 kW, 204 LE |
| Kivitel: | Kombi |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025/08 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 310 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kombi |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 795 kg |
| Csomagtartó: | 500 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!