Kedves Érdeklődő! Eladásra kínálunk egy igazán kitűnő állapotú, rendkívül felextrázott Hyundai Tucson-t. Vezetett szervizkönyves, Garanciális. A rendelhető szinte összes extrával. Megtekintés előtt egyeztetés szükséges, az autó napi asználatból eladó. Teljeskörű finanszírozási ügyintézéssel is állunk rendelkezésre.
2 DIN, 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális műszeregység, digitális többzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első és hátsó ülések, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kikapcsolható légzsák, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, riasztó, sávtartó rendszer, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, tolótető - elektromos, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 37 910 |
|---|---|
| Motor: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1598 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2023/02 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 2 245 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2027/02 |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális többzónás klíma |
| Saját tömeg: | 1 634 kg |
| Csomagtartó: | 558 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!