Eladó 9 személyes Kombi Trend felszereltségű bemutató autónk. Trend felszereltség, Téli csomaggal, Fűthető ülések, kormány, szélvédő, könnyűfém kerekek, két oldali tolóajtó, vezeték nélküli telefon töltés. A pontos felszereltségről érdeklődjön telefonon TIHANYI NORBERT-nél a +36301901440 es telefonszámon.Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, bőrkormány, deréktámasz, elektromos ablak elöl, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), kétoldali tolóajtó, LED fényszóró, menetfény, részecskeszűrő, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, távolságtartó tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, bemutató jármű, első forgalomba helyezés Magyarországon, első tulajdonostól, frissen szervizelt, garanciális, garantált km futás, rendszeresen karbantartott, törzskönyv, végig vezetett szervizkönyv, vezetett szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 13 240 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2488 cm³ |
| Teljesítmény: | 171 kW, 233 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Újszerű |
| Évjárat: | 2025/10 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 425 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki: | 2029/10 |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Újszerű |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 9 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 200 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!