A Ford Tourneo Custom széria az akár kilenc személy számára kínált prémium kényelmet és a gigantikus, 5472 literes csomagteret ötvözi az EcoBlue dízel, a PHEV és a tisztán elektromos hajtás szabadságával, hogy a munka, az üzleti utak és az aktív kalandok világában is korlátok nélkül bizonyítsa: ez az az autó, amely tényleg mindenre is tökéletes választás. Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
Széria felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fokozatmentes automata sebességváltó, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kétoldali tolóajtó, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot, ÁFA visszaigényelhető, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető. Extra felszereltség: 10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható hátsó ülések, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, bluetooth-os kihangosító, digitális műszeregység, dönthető utasülések, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, koccanásgátló, kormányról vezérelhető hifi, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vezeték nélküli telefontöltés, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, WiFi Hotspot.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | |
| Hengerűrtartalom: | 2488 cm³ |
| Teljesítmény: | 112 kW, 152 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 425 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 200 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!