Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt! A feltüntetett ár a TITANIUM felszereltségen felül a következő extrákat tartalmazza:Vezetést támogató rendszer 5 - automataVezeték nélküli telefon töltőfelületTeljes értékű pótkerék - 16Színezett üvegekNyitható bal- és jobboldali ablakok a második üléssornálNavigációs rendszerNagyméretű üzemanyag tartály - 70LNagy méretű fej feletti tárolóMetálfényezésKétzónás digitális klímaberendezésKétoldali tolóajtóKerékőrInverter (400W) az utastérbenIntegrált és behajtható tetőcsomagtartóFűthető kormánykerék - SensicoFix vonóhorogElső üléscsomag 10A - Titanium Complete - világos Sensico bőrB&O hangrendszer - 15 hangszóró3 USB csatlakozó - hátulés kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: +36303790308
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), könnyűfém felni, LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, részecskeszűrő, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolóajtó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, 20%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), deréktámasz, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, ESP (menetstabilizátor), fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűtőszálas szélvédő, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, indításgátló (immobiliser), LED fényszóró, menetfény, oldallégzsák, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális kétzónás klíma |
| Saját tömeg: | 2 026 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!