A Ford Tourneo Custom széria az akár kilenc személy számára kínált prémium kényelmet és a gigantikus, 5472 literes csomagteret ötvözi az EcoBlue dízel, a PHEV és a tisztán elektromos hajtás szabadságával, hogy a munka, az üzleti utak és az aktív kalandok világában is korlátok nélkül bizonyítsa: ez az az autó, amely tényleg mindenre is tökéletes választás. Válasszon készletes modelljeink közül vagy rendelje meg álmai autóját. Helyszíni autóbeszámításra, hitel,- és biztosítás ügyintézésre is lehetőséget biztosítunk! A hirdetések rendszeres frissítése ellenére előfordulhat, hogy a közölt ár adatok nem aktuálisak, vagy az Ön által kiválasztott gépkocsi már elkelt. Hívjon még ma, nehogy lemaradjon róla! Más színről, felszereltségről vagy a Ford teljes modellpalettájáról és a kedvezmények pontos feltételeiről érdeklődjön Schafer Attila kollégánknál (+36 30/690-15-30), aki kiváló szakmai felkészültségének köszönhetően választ ad minden felmerülő kérdésére.
10 hangszóró, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikus segélyhívó, bőrkormány, centrálzár, digitális klíma, digitális műszeregység, dönthető utasülések, EBD/EBV (elektronikus fékerő-elosztó), elektromos ablak elöl, elektromos tükör, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), GPS nyomkövető, guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó fejtámlák, Hi-Fi, indításgátló (immobiliser), kétoldali tolóajtó, kihangosító, kikapcsolható légzsák, koccanásgátló, könnyűfém felni, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádió, részecskeszűrő, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, tábla-felismerő funkció, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, visszagurulás-gátló, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, rendelhető.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 5 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Kisbusz |
| Hengerelrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Sérülésmentes |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 8 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 2 026 kg |
| Csomagtartó: | 1 345 liter |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!