GYÁRI GARANCIÁLIS! Szép állapotban lévő és megkímélt autó első tulajdonostól beszámítva. Bevizsgált és leinformált autó! Megtekinthető és kipróbálható SZEGEDI telephelyünkön. A hirdetésben közölt adatok tájékoztató jellegűek és nem minősülnek szerződéses ajánlattételnek, a részletekért keressen bizalommal: Hárnási Roland András 0630/3814647
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, Hi-Fi, oldallégzsák, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, keveset futott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 12 330 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2024/06 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!