Eladó Ford Transit Custom 2.0 TDCi 320 L2H1 Trend 6 személyes. Az autó kívül- belül korának és futásának megfelelő normál állapotban van. Kereskedésünkbe érkezéskor tételes állapotfelmérésen esett át. Végig vezetett digitális szervizbejegyzéssel rendelkezik. 185.000 km-nél komplett vezérlés csere történt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse értékesítő kollégánkat a lent megadott telefonszámok valamelyikén, vagy látogasson el személyesen márkakereskedésünkbe! Várjuk kedves meglévő és új ügyfeleinket teljes körű ügyintézéssel. A hirdetés nem minősül ajánlattételnek, a változtatás jogát fenntartjuk!
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, immobiliser, ISOFIX rendszer, ködlámpa, manuális klíma, rádiós magnó, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, szervizkönyv.
| Futott kilométer: | 223 241 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 96 kW, 131 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2019/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 200 kg |
| Okmányok: | Forgalomból ideiglenesen kivont, magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Manuális klíma |
| Saját tömeg: | 2 188 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!