Szeretettel várjuk Szentendrén, a Ford Közép- és Kelet-Európai Központja mellett minden érdeklődőt!Az ár kizárólag a készlet erejéig érvényes. Fontos tudni, hogy a hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. A képek illusztrációk, a jármű felszereltsége a valóságban eltérhet kérjük, ellenőrizze a pontos specifikációt!Meghívom Önt egy személyes találkozóra Szentendrére, ahol egy forró kávé mellett, prémium környezetben ismerkedhet meg az autóval. Az Ön személyes tanácsadója: CSONTOS ÁDÁM Elérhető a következő telefonszámon: +36303790308
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, tempomat, tolatóradar, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, szervizkönyv, törzskönyv. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), GPS (navigáció), Hi-Fi, ködlámpa, tolatóradar, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2025 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Okmányok: | Okmányok nélkül |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 962 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!