ÚJ GENERÁCIÓS FORD TRANSIT CUSTOM ajánlat Szegedről! Kérje készletes egyedi ajánlatát vagy konfiguráljuk egyedi új autóját és találjuk meg a legjobb ár-érték arányt, kedvező finanszírozással! A vételár a fényezés árát NEM tartalmazza. A hirdetésben közölt adatok tájékoztató jellegűek és nem minősülnek szerződéses ajánlattételnek. A képek illusztrációk. A készletes autóinkról érdeklődjön nálam, keressen bizalommal: Hárnási Roland András 0630/3814647
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, szervokormány, tempomat, tolatóradar, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, tolatóradar, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 1 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 6 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 1 916 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!