Elektromosra váltás miatt cserélték. 2030/5-ig gyári garanciás! VONÓHOROGGAL ÉS LEHAJTHATÓ TETŐCSOMAGTARTÓ KÉSZLETTEL! Magyar, 1. gazdás, makulátlan, full felszereltségű autó! KÉREM, HOGY A SZEMÉLYES MEGTEKINTÉS ELŐTT TELEFONON EGYEZTESSÜNK IDŐPONTOT, HOGY ELKERÜLJÜK, HOGY ÖNNEK VÁRNIA KELLJEN ÉRTÉKESÍTŐINKRE! Köszönjük! Soós Zoltán +36307202992
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, ködlámpa, könnyűfém felni, szervokormány, színezett üveg, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető.
| Futott kilométer: | 7 599 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2025/05 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 225 kg |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 942 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!