A Ford Transit Custom L1H1 , akár 3% KAVOSZ finanszírozással, 5 év garanciával, több méretben elérhető, rendelhető! Bővebb tájékoztatás érdekében keressen bizalommal! A hirdetésben közölt adatok tájékoztató jellegűek és nem minősülnek szerződéses ajánlattételnek. A képek illusztrációk. / Kertész Balázs Ford értékesítéső +36303233784 /
Széria felszereltség: ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, immobiliser, szervokormány, tempomat, tolatóradar, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garanciális, rendelhető, 30%-tól elvihető. Extra felszereltség: ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), fűthető ülés, GPS (navigáció), Hi-Fi, tolatóradar, vezetőoldali légzsák.
| Futott kilométer: | 0 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1996 cm³ |
| Teljesítmény: | 81 kW, 110 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Kitűnő |
| Évjárat: | 2026/03 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 2 825 kg |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Kitűnő |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 3 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Digitális klíma |
| Saját tömeg: | 1 916 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!