Eladásra kínálunk egy Ford Transit L2H2 170Le-s M6-os váltós tehergépjárművet. Az autó 2023.12.21-én forgalomba lett helyezve, de nem volt használva. Az 5 és vagy 200.000 km garancia az első forgalomba helyezéstől érvényes. Amennyiben felkeltettük érdeklődését jöjjön el a békéscsabai telephelyünkre, vagy vegye fel a kapcsolatot értékesítőinkkel a megadott telefonszámon.
ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, centrálzár, csomag rögzítő, elektromos ablak, elektromos tükör, fedélzeti komputer, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, ködlámpa, szervokormány, tempomat, térelválasztó, tolatóradar, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális.
| Futott kilométer: | 20 |
|---|---|
| Motor: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 125 kW, 170 LE |
| Kivitel: | Zárt |
| Állapot: | Normál |
| Évjárat: | 2024 |
| Ajtók: | 4 |
| Összsúly: | 3 500 kg |
| Okmányok: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Szállítható személyek: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Klíma: | Automata klíma |
| Saját tömeg: | 2 194 kg |
Iratkozzon fel hírlevelünkre, értesüljön első kézből akciónkról, szolgáltatásainkról!